Firma PK-Stěhování s.r.o. nabízí více než 20 let zkušeností při stěhování těžkých kusů nábytku, klavírů a pianin, kotlů, trezorů, soch, serverů, kopírek, chladících zařízení, nejrůznějších strojů a dalších nadměrných a těžkých předmětů.

Profesionální stěhovací vybavení a proškolený tým zaměstnanců zajistí bezproblémový průběh stěhování břemen i do hůře přístupných míst a při logisticky náročném stěhování.

Veškeré stěhované předměty jsou pojištěné do výše 5 milionů korun, pojištění lze po dohodě navýšit v rámci stěhování, nicméně všechny předměty pečlivě zabalíme, aby nedošlo k jejich poškození.Ušetřete bolavá záda a přenechte svá těžká břemena profesionálům.Ozvěte se nám a nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma.

Naši speciálně vyškolení pracovníci pomocí stěhovacích křížů a popruhů vynesou těžké předměty, případně je podle potřeby spustí pomocí lan a dalšího náčiní.

Díky tomuto vybavení si poradíme s většinou břemen i ve velmi obtížných podmínkách.Popřípadě použijeme při takto náročném stěhování  vysokozdvižnou plošinu či jeřáb.